Bocoton - bio bavlna, fair trade

Bio bavlna firmy Bocoton je úžasně čistá, dokonale měkká, kvalitní a šetrná nejen k Vaší pleti, ale také k životnímu prostředí!

Biobavlna Bocoton je organicky pěstovaná a Fair trade certifikovaná. Při jejím pěstování nejsou používány syntetické pesticidy ani jiné zemědělské chemikálie, její zpracování je taktéž ekologické! Do biobavlny se tedy nedostanou toxické látky, které se mohou vyskytovat v běžné bavlně, průmyslově zpracovávané a chemicky bělené.

Jen z BIO a Fair Trade bavlny se vyrábí kvalitní odličovací tampony Bocoton a další kosmetické pomůcky. Francouzská firma nabízí kosmetické pomůcky skládající se ze 100% BIO bavlny. Můžete vybírat z vatových tamponků, odličovacích tamponů různých velikosti i tvarů nebo z obyčejných vatových kuliček či tyčinek.

Ze semínka v jedné chudé zemi vyrostl bavlník. Bavlník vyrostl bez použití pesticidů a dál nám tu nejměkčí a nejvoňavější bavlnu. Lidé, kteří ji vypěstovali, dostali spravedlivě zaplaceno a díky tomu mohou jejich děti chodit do školy a normálně žít.

0 Kč
80 Kč
Bio
Bocoton

Čistící tampony pro děti Maxi - 60ks

jemné vatové tampony
79 Kč
Bio
Bocoton

Intimní ubrousky - 20ks

vlhčené, nedráždí, nevysušují
41 Kč
Bio
Bocoton

Odličovací tampony kulaté - 80ks

kvalitní biobavlna
35 Kč
Bio
Bocoton

Odličovací tampony z biobavlny - 40ks

na odlíčení, přecitlivělou pokožku
40 Kč
Bio
Bocoton

Velké odličovací tampony oválné - 40ks

z měkké bio bavlny
37 Kč
Bio
Bocoton

Vatové kuličky odličovací - 100ks

bio bavlna, velmi jemné
59 Kč
Bio
Bocoton

Vatové tyčinky z biobavlny - 60ks

speciální tvarování
42 Kč
Bio
Bocoton

Vatové tyčinky do uší - 200ks

kvalitní měkká bio bavlna
42 Kč