Bocoton - bio bavlna, fair trade

Bio bavlna firmy Bocoton je úžasně čistá, dokonale měkká, kvalitní a šetrná nejen k Vaší pleti, ale také k životnímu prostředí!

Biobavlna Bocoton je organicky pěstovaná a Fair trade certifikovaná. Při jejím pěstování nejsou používány syntetické pesticidy ani jiné zemědělské chemikálie, její zpracování je taktéž ekologické! Do biobavlny se tedy nedostanou toxické látky, které se mohou vyskytovat v běžné bavlně, průmyslově zpracovávané a chemicky bělené.

Jen z BIO a Fair Trade bavlny se vyrábí kvalitní odličovací tampony Bocoton a další kosmetické pomůcky. Francouzská firma nabízí kosmetické pomůcky skládající se ze 100% BIO bavlny. Můžete vybírat z vatových tamponků, odličovacích tamponů různých velikosti i tvarů nebo z obyčejných vatových kuliček či tyčinek.

Ze semínka v jedné chudé zemi vyrostl bavlník. Bavlník vyrostl bez použití pesticidů a dál nám tu nejměkčí a nejvoňavější bavlnu. Lidé, kteří ji vypěstovali, dostali spravedlivě zaplaceno a díky tomu mohou jejich děti chodit do školy a normálně žít.

Žádná položka