Coslys - organická kosmetika

Coslys je organická kosmetika pocházející z Francie. Kosmetika Coslys nabízí širokou paletu pleťové, tělové i vlasové kosmetiky, z níž si to své vyberou muži, ženy i děti. Bio kosmetika má kvalitní složení inspirované francouzskou přírodou, produkty jsou tak plné rostlinných výtažků a výživných olejů, díky čemuž všechny produkty získaly certifikaci Cosmetique Bio či Ecocert!

Coslys při výrobě kosmetiky dbá na maximální možné využití znovuobnovitelných zdrojů, recyklovaných obalů či alternativních zdrojů energie. V jejich kosmetických produktech nenaleznete stopy chemických tenzidů, ropných produktů, parabenů či PEGů, ani jiných chemikálií. Kosmetiku vyrábí v srdci Francie, v regionu Maine-et-Loire, podle přísných pravidel!

Naopak, složení produktů Coslys je plné rostlinných výtažků a výtažků z ovoce, vzácných olejů a dalších kvalitních bio surovin jako je včelí vosk, med či mléko. Coslys existuje již téměř 30 let! V průběhu let se značka neustále rozvíjí, přihlíží k novým vědeckým poznatkům, snaží se z přírodních surovin využít účinné látky na maximum a co nejšetrněji je zpracovat.

Malá kosmetická společnost Coslys se postupně vypracovala mezi pět nejoblíbenějších značek přírodní kosmetiky prodávaných ve Francii!

Žádná položka