Kosmetika Dr. Bronnerʼs

Dr. Bronnerʼs je americká rodinná firma s hlubokými historickými kořeny, byla založená roku 1948. Zakladatelem byl Emanuel Heilbronner, který se narodil v Německu v roce 1908 do židovské rodiny, jež se již od roku 1858 věnovala výrobě kastilských mýdel, tzn. mýdel z čistých rostlinných olejů. S příchodem nacismu musel Emanuel emigrovat do Ameriky, kde si změnil jméno na Bronner a dal se do obnovy rodinné tradice. Díky nepřekonatelné kvalitě vyráběných přírodních mýdel firma začala prosperovat.

Páteř nabídky produktů Dr. Bronnerʼs tvoří přírodní tekutá mýdla ALL-ONE! v 8 variantách vůní. 18 variant využití jim zaručuje multifunkčnost! Další částí sortimentu jsou přírodní tuhá mýdla, tělová mléka, balzámy na rty či dezinfekční sprej na ruce. Produkty Dr. Bronnerʼs jsou vyráběny bez syntetických příměsí a jsou tak obzvláště vhodné pro alergiky nebo velmi citlivou pokožku, obnovují přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a dodají pokožce sametově jemný pocit.

Výrobky Dr. Bronnerʼs mají původ ve Fair Trade přírodních surovinách a jsou certifikovány řadou certifikátů: BDIH, USDA Organic, NATRUE, Leaping Bunny, Vegan. Společnost není orientována pouze na krátkodobý zisk, ale soustředí se na dlouhodobé benefity pro všechny zúčastněné! Firma svou činností podporuje růst ekonomiky v Indii, Ghaně, Palestině nebo Srí Lance. Dr. Bronner's je nejprodávanější značkou přírodních mýdel v USA.

Žádná položka