Eliah Sahil - ajurvédská kosmetika

Ajurvédská přírodní kosmetika Eliah Sahil je 100% čistá a účinná. Spojuje v sobě přirozenost s cennými ingrediencemi pro péči o vaši pleť. Produkty Eliah Sahil využívají pouze ty nejcennější přírodní látky na péči o pokožku a vlasy, které příroda nabízí!

Značka Eliah Sahil se vyrábí od roku 2006 jako projekt firmy Planet Pure zaměřenou na přírodní kosmetiku. Firma využívá hlubokých znalostí přírodních zdrojů a jejich vlivu na člověka, to vše pak propojuje ve svých přírodních produktech. Samozřejmostí u Eliah Sahil je využití ingrediencí z ekologicky pěstovaných surovin, ochrana životního prostředí a Fair Trade obchod. Tímto přístupem získávají ajurvédské produkty duši.

Sortiment produktů Eliah Sahil můžeme rozdělit do 2 hlavních kategorií. Kvalitní tělové bio oleje tvoří jednu část produkce a potěší opravdu každou pokožku. Druhou kategorii, méně obvyklou avšak velmi účinnou, je přírodní prášková kosmetika. Obsahuje vysoce kvalitní byliny, rostliny, esence či minerální látky, vše ve formě prášku. Prášková kosmetika obsahuje ze 100% přírodní aktivní látky, je bez vody, bez konzervačních látek, tenzidů, alkoholu nebo parfemace. Planet Pure tak naplňuje svoji filozofii a heslo Objevte čistý svět.

Žádná položka