Filtr

Kosmetika Alva

Produkty léčivé přírodní kosmetiky Alva pocházející z dolnosaského Osnabrücku jsou na trhu úspěšně nabízeny již od roku 1988! Její výroba je založena na mnohaletých zkušenostech a vědomostech v oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje. Martin Plassonke, jako zakladatel značky, je přesvědčen, že jedině nejvyšší kvalita, bio suroviny z anti-monokulturního zemědělství a hluboké znalosti o pokožce jsou cestou výroby budoucnosti.

Kosmetika Alva nabízí široké spektrum výrobků, denní péči počínaje a specialitami z tea tree oleje konče. Oblíbený je například hydratační systém s dvojím efektem, který najdete třeba v řadě pro muže For Him. Naleznete zde také přírodní deo krystaly, které dokáží ochránit i při silném pocení anebo jedinečně účinnou řadu péče o nohy s balzámem na ztvrdlou pokožku. Jestli trpíte akné a nic nezabírá, zkuste řadu Rhassoul z marockého jílu, zatím dokázala vždy pomoci. Pro zralou pleť je k dispozici pečující řada proti vráskám s bio rakytníkem.

Alva při výrobě používá staletími prověřené přírodní látky. Tyto přírodní skvosty jsou zpracovávany v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení! Například čištění přírodních olejů (rafinace) je u Alvy zapovězena, neboť olej při rafinaci ztrácí mnoho důležitých prvků a vitamínů. Podmínkou použití je nejen účinné působení, perfektní snášenlivost výrobku pletí a viditelné výsledky při použití, ale i ochrana zdraví a trvale udržitelného rozvoje.

0 Kč
300 Kč
Alva

Přírodní repelent proti klíšťatům Effitan - 100ml

proti komárům, ovádům a klíšťatům
293 Kč
Bio
Alva

Tea Tree bio olej - 20ml

na koutky, afty, opary, dásně
250 Kč
Alva

Tea Tree regenerační sprej - 100ml

aloe vera & tea tree
300 Kč