Mádara - organic skincare

Mádara je značkou čistě přírodní kosmetiky z Lotyšska. V češtině lotyšské slovo mádara označuje název plevelné byliny svízel přítula, kterou známe i v Česku pro její léčebné účinky. Kosmetika Mádara je charakteristická bylinným složením, jejíž čistotu zaručuje mezinárodní certifikát Ecocert. Takto certifikované produkty neobsahují chemické konzervanty, syntetické látky či ropné deriváty, ani nebyly testovány na zvířatech.

Tajemství úspěchu Mádary je založena na použití přírodních složek. Jde především o extrakty z květin a bylin z baltských luk a pralesů v severní části Lotyšska. Klima v baltském regionu je unikátní krátkostí severského léta. Vegetace má tak daleko méně času, aby vykvetla a dozrály její plody, než u rostlin v mírnějších podnebných pásmech. Přes krátké severské léto s dlouhou dobou slunečního svitu musí rostliny aktivizovat maximum své síly k rozmnožení. Přírodní substance jsou díky tomu koncentrovanější a efektivnější, stejně jako kosmetika Mádara a stejně jako severské léto!

Pro kvalitu i účinnost si přírodní kosmetiku Mádara oblíbili zákazníci v řadě zemí Evropy (LoveLula.com, Najoba.de), ale také až v daleké Austrálii BeautifulBecause.com.

Žádná položka