Martina Gebhardt biokosmetika

Vysoce kvalitní biokosmetika Martina Gebhardt podporuje přirozené fungování pleti i pokožky, navrací jim harmonii a rovnováhu. Při pravidelné péči dokáže obnovit přirozené regenerační schopnosti, pokožka je pak zdravá a plná vitality! Produkty Martina Gebhardt jsou velmi šetrné a vyberou si z nich zákaznící s různým typem pleti či pokožky, kosmetika pro citlivou pleť, pro zralou pleť, na mastnou pleť či mladou smíšenou pleť, apod. Kvalitu výrobků Martina Gebhardt potvrzuje certifikát Demeter.

Kosmetika Martina Gebhardt naslouchá potřebám pleti a přináší jedinečnou péči o pokožku celého těla. Klíčovým znakem její kosmetiky jsou suroviny získané z biodynamického zemědělství. Jde o způsob pěstování plodin postavený na individuálních farmách a lidech, kteří je řídí. Každá zemědělská usedlost je jeden související celek, jež žije vlastním životem a řídí se především biorytmy a ročními cykly či slunečními cykly. Biodynamický způsob pěstování plodin ovlivňuje hlavně kvalitu výsledných surovin a množství účinných látek.

Hlavním cílem kosmetiky Martina Gebhardt ale nejsou převratné výsledky nebo maximální změny naší pokožky. Biodynamická kosmetika se snaží dosáhnout rovnováhy a obnovit přirozené regenerační schopnosti kůže. I v péči o pleť totiž často méně znamená více a biokosmetika by chtěla pouze vytvářet podmínky pro to, aby se kůže dokázala postarat o sebe sama.

Žádná položka