Arganový tělový balzám Verbena Zahir 50ml - esenciální olej z verbeny citronové - 8594182620405
Sdílej se svými přáteli

Arganový tělový balzám Verbena - 50ml

Skladem

Maroko

8594182620405

Tělový balzám Zahir Cosmetics

50 ml

464 Kč S DPH

ks

Verbena arganový tělový balzám Zahir 50 ml

Olejový tělový balzám na péči o pokožku celého těla. Zasloužíte si luxusní péči v podobě vzácného esenciálního oleje z verbeny citronové. V aromaterapii je verbena ceněná pro své energizující vlastnosti, pro řešení problémů se soustředěním i spánkem a také zlepšení nálady, v kosmetice pak pro silné antiseptické a hojivé vlastnosti.

Arganový olej je zase známý svými regeneračními vlastnostmi, kůži zvláční a dodá dostatek vitaminu E, navíc je vhodný pro všechny typy pleti.

Použití arganového tělového balzámu Verbena

  • vyroben v praktickém balení s pumpičkou pro snazší nanášení
  • na vlhkou pokožku aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte
  • ještě lepších výsledků dosáhnete nanesením ihned po sprše
  • skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem

Arganový olej za studena lisovaný

Hlavní složkou balzámu je za studena lisovaný arganový olej, který díky svým vlastnostem pokožku zvláčňuje a zanechává ji na dlouhou dobu hebkou, pružnou a vyživenou. Arganový olej obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin a účinně bojuje proti stárnutí pokožky.

Verbena citronová

Tělový balzám je doplněn o vzácný esenciální olej z verbeny citronové, který je známý pro své osvěžující schopnosti, kdy se využívá proti emoční nejistotě, problémům se spánkem a zlepšení nálady a také k léčbě problematické pokožky, u které využívá svých antibakteriálních a antiseptických vlastností. V kosmetice bývá často nahrazován či alespoň ředěn jinými levnějšími oleji (např. z citronové trávy). V našem kvalitním balzámu však najdete pouze olej z verbeny citronové.

V názvosloví o Verbeně panuje trochu chaos - ve francouzsky mluvících zemích i v Maroku koupíte listy Aloisie citronové neboli také verbeny citronové - latinsky Aloysia triphylla pod názvem "verveine". V kosmetice se tak vžil název "verbena". České názvosloví rostlin pod pojmem verbena ale rozumí úplně jinou rostlinu, a to sporýš, který je sice aloisii příbuzný, ale není totožný (obojí patří do stejné čeledi - sporýšovité - verbenaceae). A aby toho nebylo málo, existuje i starší odborný termín, který se občas pro rostlinu i INCI na etiketách používá, a to Lippia citriodora případně kombinace obou názvů.

Složení produktu

INCI: Argania spinosa kernel oil, Verbena essential oil (Aloysia triphylla)