Avokádový olej Zahir 50ml - výživný a zvláčňující olej - 8594182620320
Sdílej se svými přáteli

Avokádový olej - 50ml

Skladem

Maroko

8594182620320

Pleťové oleje Zahir Cosmetics

50 ml

178 Kč S DPH

ks

Avokádový olej Zahir Cosmetics 50 ml

Výživný a zvláčňující olej s přirozeně vysokým množstvím vitaminu E, draslíku a nenasycených mastných kyselin. Úžasný na každodenní péči, jako maska i pomoc v ochraně pleti na slunci. Zejména pro namáhanou, dehydratovanou a zralou pleť. Avokádový olej Záhir neobsahuje parabeny ani silikony.

Použití avokádového oleje

  • na vlhkou pleť aplikujte malé množství oleje a jemně vmasírujte
  • i vlasy avokádový olej ocení, vyzkoušejte po umytí vetřít do konečků, nechejte 30 minut působit a poté omyjte šamponem
  • skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem

Avokádový olej řeší řadu problémů

Hledáte péči pro namáhanou pokožku se sklony k přesušování ? Trápí vás občas se tvořící šupinky na kůži nebo ztrácí pokožka pružnost ? Avokádový olej patří mezi hutnější oleje, ale přesto se dobře vstřebává. S přirozeným UV faktorem je vhodný i pro velmi vybíravou pokožku. Tento olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (olejovou, palmitovou a linolovou) i vitamin E. Bojuje s volnými radikály a pomáhá kůži udržet si dostatek vlhkosti. Díky svému složení zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Ať už se rozhodnete pro každodenní používání pár kapek místo obličejového krému nebo jako péči o extra suchá místa, avokádový přinese téměř okamžitou úlevu. Vhodný také do pleťových masek. Nezapomínejte, že nejlepších výsledků dosáhnete při používání na vlhkou pokožku !

Složení produktu

INCI: Persea gratissima oil