Čtvrtá čakra SRDEČNÍ Florascent 15ml - rozdává lásku svému Já i ostatním bytostem, esenciální sprej harmonizuje a rozehřívá
Sdílej se svými přáteli

Srdeční čakra 4. aromaterapie - 15ml

Na dotaz

Německo

Harmonizace čaker aromaterapie Florascent

15 ml

358 Kč S DPH / sleva 89 Kč (20%)

447 Kč

Čtvrtá čakra srdeční Florascent aromaterapie sprej 15 ml

Srdeční čakra – čtvrtá čakra – přináší bezpodmínečnou lásku svému JÁ i ostatním bytostem kolem, je harmonizující a rozehřívající.

Unikátní vonná směs pro každý den zharmonizují a rozproudí centra životní síly. Čakrascent – řada sedmi vyvážených aromatických kompozic stimulujících energetická centra – čakry.

Aromaterapie oleje & vůně

Vychutnejte skutečně přírodní vůně! Aromaterapeutický sprej obsahuje roztok 100% přírodních esenciálních olejů rozpuštěných v čistém, přírodním alkoholu.

Aroma spreje se mohou použít přímo na pokožku nebo je lze rozptýlit ve vzduchu. Díky tomu je možné plně využít jejich potenciál zvláště šetrným a příjemným způsobem.

Unikátní vůně Apohecary Florascent vznikly na základě vědomostí o aromaterapii. Základem jsou 100% čisté, přírodní esenciální oleje rozpuštěné v alkoholu. Jde o pečlivě vyváženou kompozici, která umožňuje spolehlivé, bezpečné a snadné použití v moderní aromaterapii.

Složení produktu

INCI: alcohol, water, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Citral. Benzylbenzoate

Typ vůně Florascent
Čakry vůně
Druh vůně Florascent
Unisex vůně
Řady Florascent
Florascent Apothecary