EKO houbičky na nádobí Almawin 2ks - nezatěžují životní prostředí, jsou účinné a dobře snášenlivé i s citlivou pokožkou - 4019555705342
Sdílej se svými přáteli

Ekologické houbičky na nádobí - 2ks

Skladem

Německo

4019555705342

AlmaWin na mytí nádobí

2 ks

127 Kč S DPH

ks

Ekologické houbičky na nádobí Almawin 2 ks

Eco houbička se skládá ze tří vrstev: tmavá, drsná vrstva z ocelové vlny je napuštěna mýdlem z bio mýdlových ořechů pro odstranění odolné či zaschlé špíny. Střed houbičky s certifikací Eco-Tex obsahuje více než 70% slunečnicového oleje. Zelená vrstva z měkkého flísu je vyrobena z bavlny a je vhodná na šetrné čištění hladkých povrchů, choulostivých na poškrábání. Ekologický pomocník, který si hravě poradí s horou nádobí i velkým úklidem!

Ekologickou houbička lze použít na čištění prakticky všeho. Je vhodná na trouby, hrnce, nerezové dřezy, skleněné části krbů či kamen, nádobí, vodovodní baterie, blatníky u auta, zahradní nábytek, sklokeramické desky, umyvadla a vany, vázy, žehličky, sklo a syntetické povrchy (zelená vrstva) a mnoho dalšího.

Čisticí prostředky Almawin nabízí tu nejlepší kvalitu, která nezatěžuje životní prostředí. Výrobky jsou účinné a dobře snášenlivé i s citlivou pokožkou. Veškeré použité suroviny mají rostlinný nebo minerální původ, pokud možno v bio kvalitě. AlmaWin nepoužívá syntetická barviva, parfémy a konzervanty, petrochemické ingredience a nanotechnologii. Složení všech výrobků je přírodního původu, a proto v přírodě snadno odbouratelné.

Obsah mýdla lze snadno doplnit. Stačí navlhčit mýdlem Almawin nebo Klar a vetřít do povrchu s ocelovou vlnou. Takto lze houbičku používat opakovaně. Díky svému ergonomickému designu se houbička dobře drží a díky unikátní kombinaci materiálů se po použití rychle usuší.

Složení produktu

EKO houbička se skládá ze tří vrstev
  • tmavá, drsná vrstva z ocelové vlny je napuštěna mýdlem z bio mýdlových ořechů pro odstranění odolné či zaschlé špíny
  • střed houbičky s certifikací Eco-Tex obsahuje více než 70% slunečnicového oleje
  • zelená vrstva z měkkého flísu je vyrobena z bavlny a je vhodná na šetrné čištění hladkých povrchů, choulostivých na poškrábání
Certifikáty
ECOgarantie
Eko drogerie Almawin
Do myčky i na mytí nádobí, Doplňky Almawin