Heřmánková voda Zahir 100ml - hydrolát z heřmánku k uklidnění či dočištění pleti - 8594182620399
Sdílej se svými přáteli

Heřmánková voda - 100ml

Skladem

Maroko

8594182620399

Pleťová voda Zahir Cosmetics

100 ml

199 Kč S DPH

ks

Heřmánková voda Zahir 100 ml

Hydrolát z heřmánku vhodný k uklidnění či dočištění pleti, jako tonikum nebo podklad pod oleje. Skvělá k osvěžení obličeje během dne i na cestách. Díky jedinečným vlastnostem heřmánku hojí, stahuje póry a mírní začervenání. Vhodná zejména pro zánětlivou, citlivou, problematickou a mastící se pleť. Neobsahuje parabeny ani silikony.

Použití heřmánkové vody Zahir

  • po každém čištění pleti použijte k tonizaci a zklidnění
  • naneste na pleť před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci
  • jemnou mlhu aplikujte kdykoliv během dne z větší dálky na nalíčenou tvář jako fixátor make upu
  • skladujte při teplotě do 28°C, chraňte před přímým sluncem

Heřmánek římský

Heřmánek patří mezi nejstarší známé bylinky využívané v kosmetice. Obecně je skvěle snášen i tou nejcitlivější a nejproblematičtější pletí - ne nadarmo se traduje používání odvarů právě z této rostliny při péči o miminka. V léčitelství se tato rostlina dále používala např. k léčbě zánětů a proti bolestem.

Stejně jako ostatní hydroláty v nabídce je i tento výborný pod jakýkoliv z olejů k lepšímu roztírání a hydrataci. Heřmánková voda však má také stahující účinky (známý adstrigens), což ocení zejména ti, kdo bojují s rozšířenými póry, zánětlivou a mastící se pletí. Zároveň také zklidňuje pokožku a pomáhá odstranit její zarudnutí.

Naši vodu můžete díky praktickému balení s rozprašovačem používat kdykoliv během dne pro osvěžení a celkové zklidnění pokožky i mysli. Pro dočištění pleti doporučujeme po odlíčení nanést na obličej a poté navlhčeným tamponkem odstranit, případně použít jako tonikum. Skvělé je také nanést ji po holení na podrážděná místa.

Složení produktu

INCI: Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Water, Pentylene glykol