Hořčíkový olej Purity Vision 95ml - uvolnění svalů po náročné fyzické aktivitě či dlouhém dni na nohou - 8595572902910
Sdílej se svými přáteli

Hořčíkový olej Purity Vision 95ml

(1)

Skladem

Česko

8595572902910

Tělové oleje Purity Vision

95 ml

161 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Hořčíkový olej Purity Vision 95 ml

Hořčíkový olej je 100% přírodní masážní přípravek pro relaxaci a uvolnění nejen namožených svalů. Je získáván z hořčíkových solí usazených na dně tzv. Zechsteinského moře, které je označováno za nejčistší zdroj hořčíku na světe!

Stejně jako mořská voda, hořčíkový olej pomáhá hydratovat pokožku a díky rozpuštěné magneziové soli podporuje přirozenou ochrannou bariéru kůže, hydratuje a podporuje regeneraci kožních buněk. Dopřejte svým svalům uvolnění a relaxaci po náročné fyzické aktivitě či dlouhém dni na nohou.

Magnesium pro funkci lidského organismu ...

Jedná se o jeden ze zásadních minerálů pro správnou funkci lidského organismu. V dnešní době však velká část populace trpí jeho nedostatek. Při pravidelném doplňování má uvolňující účinky na namožené svalstvo a další oblasti.

Na dně každé skleničky najdete kousky magnezitu. Ten je z lidových tradic znám jako relaxační kámen, který vnáší do života potřebný klid, pozitivní energii a dobrou náladu.

Výroba hořčíkového oleje

Hořčíkový olej je ve skutečnosti magneziová sůl rozpuštěná v mořské vodě, která se získává z usazenin na dně bývalých moří na území Nizozemska. Tato lokalita je označována za jeho nejčistější přírodní zdroj. Proto je konzistence méně mastná než u běžných olejů a nezanechává na pokožce mastný film. S hořčíkovým olejem Purity Vision se tak do domácnosti dostane neporušená síla hořčíku, který vznikal přes 250 miliónů let!

Využití relaxačních vlastností hořčíku

Bohaté relaxační vlastnosti hořčíku, umožňují také jeho všestranné využití.

Hlava - při bolestech hlavy či napětí doporučujeme nanést a vmasírovat pár kapek na spánky.

Tělo - pro uvolnění svalů po fyzicky namáhavé aktivitě olej nastříkejte na pokožku a nechte působit.

Do koupele - s několika kapkami hořčíkového oleje si můžete dopřát relaxační koupel, která dokonale uvolní tělo. Přidáním bio levandulového oleje Purity Vision provoníte koupelnu i mysl zklidňující atmosférou.

Před spánkem - díky svým relaxačním účinkům může hořčíkový olej pomoci také se zmírněním svalových záškubů, které brání usnout. Mějte olej nachystán u postele, a při problémech s usínáním jej aplikujte na problematická místa i pulzní body.

Jemné štípání po aplikaci je standardní jev a brzy pomine. Ačkoliv je hořčíkový olej 100% přírodní, může se po jeho aplikaci na pokožce vyskytnout svědění či pálení. Doporučujeme proto nanášet z počátku jen malé množství a postupně, po pár dnech, přidávat. Hořčíkový olej nenanášejte na povrchově podrážděnou pokožku, na rány či čerstvě oholenou pokožku!

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktů ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Aqua, Magnesium Chloride, Magnesium Sulphate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Calcium Chloride

24. 10. 2022, 11:08

pomáhá od bolesti

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)