Kávový tělový peeling Purity Vision 110g - arabika, mořská sůl, bambucké máslo a raw kokosový olej - 8595572901654
Sdílej se svými přáteli

Kávový tělový peeling - 110g

Skladem

Uganda

8595572901654

Tělový peeling Purity Vision

110 g

149 Kč S DPH

ks

Bio kávový tělový peeling Purity Vision 110 g

Kávový peeling se může pochlubit skvělým složením. Jde o kombinaci Fair Trade bio kávy arabiky, mořské soli, bio bambuckého másla a raw bio kokosového oleje. Kouzlo tohoto peelingu se skrývá právě v kofeinu a kávě. Kofein zrychluje krevní oběh, a tím vypíná a oživuje pokožku, kávový peeling prospěje tělu v boji proti celulitidě i striím. Spolu s mechanickým a lepším prokrvením dochází ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu, a tím i ke zpomalení stárnutí kůže.

Bio Bambucké máslo má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, které se snadno vstřebávají.

Ani raw bio kokosový olej nezůstává pozadu se svým přínosem pro jemnou pokožku. Díky speciální technologii výroby má všechny prospěšné látky jako čerstvě otevřený kokos. Najdete mezi nimi hlavně kyselinu laurovou.

Koupí kávového peelingu Purity Vision podpoříte ženy v Ugandě, které se podílejí na výrobě bambuckého másla. Přispějete tak na lepší kvalitu jejich života a vzdělání jejich dětí!

Použití kávového tělového peelingu

  • vmasírujte kávový peeling krouživými pohyby na problematické partie, tak odstraníte odumřelou kůži
  • nechte chvíli působit a opláchněte teplou vodou, kůže se krásně prokrví a prohřeje
  • peeling je úžasný nejenom jako prevence, ale hlavně viditelně pomůže celulitidu i částečně zahladit a zjemnit linie strií

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktů ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světe, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: bio káva arabika jemně mletá*/°, mořská sůl jemně mletá, bio bambucké máslo*/°, raw bio kokosový olej*, rozmarýnový extrakt

* z kontrolovaného ekologického zemědělství

° certifikováno Fair for Life Fair Trade: 50% obsahu