Květinová voda pro miminka Purity Vision 200ml - péče o jemnou a citlivou pokožku - 8595572902941
Sdílej se svými přáteli

Květinová voda pro miminka Purity Vision 200ml

Skladem

Bulharsko

8595572902941

Květové vody Purity Vision

200 ml

252 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio květinová voda pro miminka Purity Vision 200 ml

Květinovou vodu pro miminka tvoří tři květové vody v bio kvalitě. Jsou vzájemně sladěny tak, aby poskytly potřebnou péči jemné a citlivé pokožce těch nejmenších. Květinová voda nabízí také harmonizující péči pro suchou a problematickou pokožku, pečuje silou tří bylinek!

Bio růžová voda má hydratující a regenerující účinky, její vůně připomíná lůno matky.

Bio heřmánková voda má jemnou medovou vůni a konejšivé účinky. Zmírňuje opruzeniny, svědění i otoky.

Bio levandulová voda zklidňuje začervenalou a podrážděnou pokožku. Od pradávna je její vůni připisována moc uklidnit roztěkanou mysl a vyvolat klidný spánek.

Použití květinové vody Purity Vision

K péči o tělo ...

Bio Květinová voda je stvořená pro každodenní péči o miminko. Při přebalování nejprve ošetřete omytou pokožku květinovou vodou pro miminka. Poté naneste dětské tělové máslo. Pořádně se soustřeďte na rozetření másla v oblasti záhybů pokožky, aby nedocházelo k opruzeninám a podráždění. Díky této kombinaci bude pokožka miminka vyživená a chráněná. Pro zesílení účinku hydratace doporučujeme máslo natírat na navlhčenou pokožku.

Večer přidejte bio květinovou vodu do koupele, 10 stříknutí na 1L koupele, spolu s čajovou lžičkou dětského tělového másla. Tuto každodenní péči můžete zahájit od narození miminka.

K hýčkání pleti ...

Maminky si ji oblíbí jako pleťovou vodu a tonikum. Nemusíte se bát ani ošetření suché, zánětlivé, ekzematické či podrážděné pokožky. Po nanesení bude pleť i pokožka krásně jemná a hydratovaná. Dále ji doporučujeme používat jako podklad před aplikací našich pleťových olejů. Tento krok povede ke snadnější vstřebatelnosti a olej tak bude lépe účinkovat.

Během horkých dnů můžete použít bio květinovou vodu k rychlému osvěžení obličeje.

Voňavé vlásky ...

Květinová voda pomůže s rozčesáváním prvních kudrlinek i neposedných vlásků starších dětí. Po aplikaci budou všechny kadeře hedvábné a krásně voňavé. Protože má květinová voda skvělé hydratační a regenerační účinky, můžete ji nastříkat přímo ke kořínkům. Nejen že pomůžete jejich přirozenému růstu, ale také můžete šetrně odstranit šupinkatou kůžičku.

Výroba květinové vody pro miminka

Bio květinová voda pro miminka obsahuje tři květinové složky, mezi které patří růže damašská, levandule lékařská a heřmánek pravý. Všechny květiny pocházejí z čisté přírody bulharských hor, kde jsou v duchu Fair Trade ručně sbírány. Sběr začíná již v brzkých ranních hodinách, kdy se v květech rostlin tvoří největší množství esenciálních olejů, které slouží jako ochrana před nízkými teplotami. Okvětní lístky jsou následně přepraveny k okamžitému zpracování. Jen díky krátké přepravě, která trvá maximálně 45 minut, si květy zachovávají přirozenou svěžest a jemnou vůni.

Zpracování probíhá pomocí dvojité parní destilace, kdy na 1 litr květinové vody je spotřebován 1 kg květů. Při výrobě se neodděluje vzácný esenciální olej, ale zůstává uvnitř. Díky tomu si květinová voda zachovává své cenné vlastnosti a získává vysokou kvalitu.

Květinové vody uchovávejte v temnu při pokojové teplotě. Během léta a teplejšího počasí doporučujeme využít ledničku.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktů ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství!

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Bio růžová voda, Bio levandulová voda, Bio heřmánková voda a Glycerin/ Rosa Damascena Flower Water, Lavandula Angustifolia Flower Water, Chamomilla Recutita Flower Warwe, Glycerin, Linalool*

* přirozená součást růžové a levandulové vody