Levandulová voda Purity Vision 50ml - bio květinová pleťová voda - 8595572901913
Sdílej se svými přáteli

Levandulová voda Purity Vision 50ml

Skladem

Bulharsko

8595572901913

Květové vody Purity Vision

50 ml

149 Kč S DPH

ks

Bio levandulová voda Purity Vision 50 ml

Zklidňující a tonizující péče v podobě květové pleťové vody, jež pochází ze sluncem zalitých polí v Bulharsku. Vzniká v bio kvalitě destilací z pečlivě zpracovaných čerstvých květů levandule při níž na sebe váže rostlinné vosky a biostimulátory.

Využití levandulové vody Purity Vision je velmi široké. Používá se především jako skvělá pleťová voda – je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou a zralou pleť. Levandulová voda čistí, zklidňuje i ochlazuje při přehřátí. Vhodná je jako tonikum a voda po holení či depilaci. Používá se k osvěžení na cestách, k obkladům unavených očí.

Použití levandulové vody Purity Vision

  • vlasy - regeneruje vlasovou pokožku a usnadňuje rozčesávání
  • pleť - k čištění všech typů pleti, ošetření akné, snižuje tvorbu kožního mazu, působí při podráždění, zklidňuje pokožku po holení či depilaci

Původ a zpracování levandule lékařské

Pochází z pečlivě zpracované levandule lékařské z oblasti růžového údolí v Bulharsku. Levandulová voda Purity Vision nevzniká jako vedlejší produkt při výrobě esenciálního oleje, ale jako cílový originální produkt. Při výrobě je použito většího množství levandulových květů, než je běžné, aby levandulová voda obsahovala potřebné množství esencí.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktů ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: 100% čistá levandulová voda z kontrolovaného ekologického zemědělství (Lavandula Angustifolia Flower Water, Geraniol*, Linalool*)

* přirozená součást levandulkové vody