Bio levandulové máslo Purity Vision 120ml - zklidňující péče pro citlivou pleť, dětský tělový i koupelový balzám - 8595572902057
Sdílej se svými přáteli

Levandulové máslo Purity Vision 120ml

Skladem

Česko

8595572902057

Tělová másla Purity Vision

120 ml

249 Kč S DPH

ks

Bio levandulové máslo Purity Vision 120 ml

Levandulové máslo představuje zklidňující péči pro citlivou pleť, může sloužit jako dětský tělový i koupelový balzám. Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Purity Vision připravuje pleťová a tělová másla. Másla mají všestranná využití – jako výživná tělová másla, vydatné ochranné krémy či zjemňující balzámy na rty.

Voňavá levandule přináší to pravé uvolnění pro tělo i duši. Jedinečná uvolňující kompozice je vyrobena tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou čerstvé snítky levandulových květů na několik týdnů naloženy do kvalitního bio bambuckého másla Fair Trade.

Do macerátu tak v nezmenšené míře přechází jejich zklidňující síla a intenzivní vůně. Vychutnejte si něžnou péči, kterou stvořila sama příroda. Má všestranné využití – jako výživné tělové máslo, vydatný ochranný krém nebo jako zjemňující balzám na rty.

Macerace levandulových květů

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se tak uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně!

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/• , Lavandula Angustifolia Flower Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Linalool**

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu a esenciálního oleje

• certifikováno Fair for Life Fair Trade: 92,07 % z obsahu