Bio levandulový olej Purity Vision 100ml - péče pro tělo i duši do koupele, na masáže, k aromaterapii - 8595572902002
Sdílej se svými přáteli

Levandulový olej Purity Vision 100ml

Skladem

Česko

8595572902002

Tělové oleje Purity Vision

100 ml

202 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio levandulový olej Purity Vision 100 ml

Levandulový olej jako zklidňující péče pro tělo i duši, vhodná i pro ty nejmenší. Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Purity Vision představuje pleťové i tělové oleje, jež mají všestranné využití – jako zklidňující tělový a pleťový olej, jako příměs do koupele, na masáže či k aromaterapii. Levanduli se odpradávna připisovaly bezmála zázračné účinky – lidoví léčitelé ji přidávali do hojivých balzámů pro zklidnění i čajových směsí pro lepší spánek.

Bio levandulový olej Purity Vision je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou levandulové květy na několik týdnů naloženy do za studena lisovaného bio slunečnicového, jojobového a arganového oleje. Do macerátu se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně charakteristické výrazné vůně!

Má všestranné využití – jako zklidňující tělový a pleťový olej, jako příměs do koupele, na masáže či k aromaterapii.

Macerace levandulových květů

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Lavandula Angustifolia Flower, Tocopherol, Linalool**

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu