Marocký jíl Rhassoul Zahir 200g - přípravek na péči o pleť i vlasy - 8594182620078
Sdílej se svými přáteli

Marocký jíl Rhassoul - 200g

Skladem

Maroko

8594182620078

Péče o pleť a vlasy Zahir Cosmetics

200 g

296 Kč S DPH

ks

Marocký jíl Rhassoul Zahir 200 g

Přírodní prostředek k čištění pleti, stažení pórů a omlazení pokožky s dlouhou tradicí sahající až do starověkého Egypta. Vhodný pro tělo i obličej, kterým dodá ztracené minerály a lehce ale efektivně odstraní usazené nečistoty. Působí protizánětlivě a je dobře snášen i extrémně náročnou pokožkou. Neobsahuje silikony ani parabeny.

Jak použít marocký jíl Záhir ?

  • smíchejte malé množství Rhassoulu s vodou tak, abyste vytvořili kaši
  • čištění pleti - smíchejte Rhassoul s vlažnou vodou v poměru 1:2, naneste na pokožku a smývejte jemnými krouživými pohyby. Marocký jíl působí jako peeling.
  • maska pro tvář i tělo - Rhassoul smíchejte v poměru 1:1 s vlažnou vodou, můžete přidat pár kapek arganového oleje. Naneste v hrubší vrstvě na obličej či pokožku těla a nechte působit. Vzhledem k velmi silné schopnosti detoxikace doporučujeme zpočátku vyzkoušet kratší čas, cca do pěti minut, poté můžete interval prodlužovat.
  • vlasy - Rhassoul smíchejte v poměru 1:1 s vlažnou vodou, jemně vetřete do vlasů a nechte působit 10-30 minut. Částečky nabobtnají a nasají usazené nečistoty i maz. Poté důkladně smyjte.
  • jemnými krouživými pohyby smyjte běžnou či květovou vodou
  • skladujte při teplotě do 28° Celsia, chraňte před přímým sluncem

Rhassoul působí blahodárně na pokožku i vlasy

Kosmetický přípravek pro péči o pleť i vlasy. Čistě přírodní, bez zbytečných přidaných konzervantů či jiných látek. Rhassoul (nebo také ghassoul, lávová zem či jílový marocký prášek) je speciálním prostředkem, využívaným po celá staletí, k šetrné a účinné péči o tvář, tělo i vlasy. Marocké ženy tajemství tohoto jílu, který se usazoval v moři na území dnešního horského masivu Atlas, velmi dobře znají. Díky vysokému obsahu přírodních minerálu působí blahodárně na pokožku i vlasy.

Rhassoul je nesmírně účinný jako pleťový kondicionér, reguluje činnost mazových žláz, dokonale odstraňuje nečistoty, detoxikuje, stimuluje prokrvení a výrazně stahuje rozšířené póry. Pokožku čistí bez poškození přirozeného ochranného filmu. Po použití je pleť hladká, jemná a prozářená. Podporuje sebeobranné mechanizmy kůže, která se pravidelným používáním dostává do viditelně lepší kondice. Šetrně pečuje i o pleť problematickou, s ekzémy a lupénkou. Při péči o vlasy a vlasovou pokožku přirozeně reguluje sekreci mazových žláz, odstraňuje suchou kůži a pomáhá předcházet tvorbě lupů. Vlasy zanechá vzdušné a měkké.

Složení produktu

INCI: Marocký jíl (Morrocan lava clay)