Bio měsíčkové máslo Purity Vision 120ml - péče pro citlivou pleť, dětský tělový a koupelový balzám - 8595572902040
Sdílej se svými přáteli

Měsíčkové máslo Purity Vision 120ml

Skladem

Česko

8595572902040

Tělová másla Purity Vision

120 ml

249 Kč S DPH

ks

Bio měsíčkové máslo Purity Vision 120 ml

Měsíčkové máslo přináší zklidňující péči pro citlivou pleť, lze použít také jako dětský tělový i koupelový balzám. Laskavý dotek v podobě unikátního tělového a pleťového másla. Prababičky běžně používaly měsíčkových mastí ke zklidnění podrážděné a poškozené pokožky.

Macerace měsíčku lékařského v bambuckém másle

Nejjemnější ošetření pro malé i velké je vyrobeno tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou čerstvé květy měsíčku lékařského na několik týdnů naloženy do kvalitního bambuckého másla. Do macerátu tak v nezmenšené míře přechází jejich zklidňující síla a zjemňující vlastnosti. Měsíček nemá nijak výrazné aroma, výsledný produkt voní po bambuckém másle, což ocení zejména citlivé osoby a příznivci nevýrazných vůní. Vychutnejte si něžnou péči přírody.

Má všestranné využití – jako výživné tělové máslo, vydatný ochranný krém, zklidňující ošetření jemné dětské pokožky nebo zjemňující balzám na rty.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Účinky produktu

INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/** , Tocopherol, Calendula Officinalis Flower Extract, Helianthus Annuus Seed Oil

* z ekologického zemědělství

** certifikováno Fair for Life Fair Trade: 95,04 % z obsahu