Bio měsíčkový olej Purity Vision 100ml - péče pro citlivou a jemnou pokožku dospělých i miminek - 8595572901982
Sdílej se svými přáteli

Měsíčkový olej Purity Vision 100ml

Skladem

Česko

8595572901982

Tělové oleje Purity Vision

100 ml

196 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio měsíčkový olej Purity Vision 100 ml

Měsíčkový olej jako nejjemnější péče pro citlivou a jemnou pokožku dospělých i miminek. Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Purity Vision představuje pleťové a tělové oleje se všestranným využitím – jako zklidňující tělový a pleťový olej, jako příměs do koupele, na masáže či k aromaterapii. Něžné pohlazení ruky maminčiny v podobě unikátního kosmetického oleje.

Měsíčku se tradičně používalo ke zklidnění podrážděné a poškozené pokožky. Měsíčkový olej Purity Vision přináší to nejjemnější ošetření pro malé i velké. Je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou čerstvé květy měsíčku lékařského na několik týdnů naloženy do za studena lisovaného bio slunečnicového, jojobového a arganového oleje. Do macerátu tak v nezmenšené míře přechází zklidňující síla a zjemňující vlastnosti bylinky.

Měsíček nemá výrazné aroma, výsledný produkt voní po slunečnicovém oleji, což ocení zejména citlivé osoby a příznivci nevýrazných vůní. Vychutnejte si něžnou péči přírody. Má všestranné využití - jako tělový a pleťový zklidňující olej, jako příměs do koupele, na masáže.

Macerace měsíčku lékařského

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do rostlinného oleje na delší dobu. Do oleje se tak uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Calendula Officinalis Flower Extract, Calendula Officinalis Flower, Tocopherol

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu