Arganový tělový balzám Neroli Zahir 50ml - kůži zvláční a dodá vitamín E - 8594182620276
Sdílej se svými přáteli

Neroli arganový tělový balzám - 50ml

Skladem

Maroko

8594182620276

Tělový balzám Zahir Cosmetics dárkové balení

50 ml

343 Kč S DPH

ks

Neroli arganový tělový balzám Záhir 50 ml dárkové balení

Jemný tělový balzám na péči o pokožku celého těla. Arganový olej je známý svými regeneračními vlastnostmi, kůži zvláční a dodá dostatek vitaminu E, navíc je vhodný pro všechny typy pokožky. Vůně pomerančových květů Neroli je navíc v aromaterapii považována za téměř okamžitou pomoc při bolestech hlavy a stresu. Tento esenciální olej zmírňuje zarudnutí pokožky a uklidňuje ji. Arganový tělový balzám neobsahuje parabeny ani silikony!

Použití arganového tělového balzámu Neroli

  • naneste malé množství na celé tělo a jemně vetřete
  • pro lepší výsledky balzám použijte na vlhkou pokožku
  • praktické balení s pumpičkou pro snazší nanášení

Arganový olej

Hlavní složkou výrobku je za studena lisovaný arganový olej, který díky svým vlastnostem pokožku zvláčňuje a zanechává ji na dlouho jemnou. Arganový olej má vysoké množství nenasycených mastných kyselin a účinně bojuje proti stárnutím kůže.

Neroli - esenciální olej z pomerančových květů

Neroli esenciální olej z pomerančových květů, který se používá v přípravcích proti akné, k nápravě prasklých kapilár a v péči o problematickou pokožku. V aromaterapii je pak k navození příjemné atmosféry, uvolnění, uklidnění a proti bolestem hlavy.

V minulosti byla tato vůně oblíbená u dam i mužů. Název neroli se údajně odvozuje od Anny Marie de La Tremoille of Nerola - francouzské šlechtičny, která se podle všeho bez neroli neobešla.

Složení produktu

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil, Citrus Aurantium Amara Flower oil