Purity Vision Zlatý jojobový olej 45ml - pro krásnou pleť tělo i vlasy - 8595572903306
Sdílej se svými přáteli

Purity Vision Zlatý jojobový olej 45ml

Skladem

8595572903306

Pleťové oleje Purity Vision

45 ml

219 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio Zlatý jojobový olej Purity Vision 45 ml - Fair Trade

Jojobový zlatý olej jako zázrak přírody pro krásnou pleť tělo i vlasy. Objevte unikátní vlastnosti zlatého jojobového oleje nejvyšší možné kvality, které obnovují vitalitu každého typu pokožky.

Suchou pleť dostatečně promastí, uzamkne v ní vlhkost a zabrání tak dalšímu vysušování. Citlivou pokožku zklidní a zmírní její začervenání. Mastná pleť díky němu omezí nadměrnou činnost mazových žláz. Bio zlatý jojobový olej tak viditelně zlepšuje strukturu všech typů pleti!

Díky obsahu biologicky cenných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E intenzivně regeneruje pokožku a dlouhodobým užíváním zlepšuje její elasticitu i pevnost. Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu E také eliminuje projevy stárnutí pleti a podporuje regeneraci buněk. Dále zklidňuje podráždění, redukuje zarudnutí a je vhodným pomocníkem při péči o pokožku s ekzémy a kožními alergiemi.

Bio zlatý jojobový olej – Fair Trade má velmi podobné vlastnosti jako přirozený kožní maz. Proto se rychle vstřebává a na pokožce nezanechává mastný film. Nezapomeňte jej vždy aplikovat na navlhčenou pleť. Nejlépe některou z květových vod od Purity Vision.

Prvotřídní kvalita zlatého jojobového oleje

Kvalitní za studena lisovaný jojobový olej poznáte podle jeho zlaté barvy, kterou získává ze zlatavých semen Simondsie čínské. Pro výrobu zlaté varianty jojobového oleje Purity Vision jsou ručně vybíraná ta nejkvalitnější semena rostlin pěstovaných v izraelské poušti.

Po sběru následuje šetrná metoda lisování za studena, která zajišťuje zachování nejvyšší možné kvality tohoto tekutého zlata a jeho mimořádně prospěšných vlastností. Výsledkem je lehký olej se zlatými odlesky a jemnou vůní, který se řadí mezi nejvzácnější přírodní oleje.

Jak napovídá samotný název Zlatý jojobový bio olej – Fair Trade, pochází z toho nejlepšího přírodního zdroje. Díky tomu poskytuje vaší pokožce péči extra vysoké kvality v podobě toho nejlepšího, co příroda nabízí ...

Fair Trade původ zlatého oleje

Na celém výrobním procesu se podílejí lokální farmáři a místní komunity, které podporujeme minimálně 5 % z každého prodaného výrobku označeného certifikací Fair for life. Nákupem našeho Bio zlatého jojobového oleje podporujete i vy komunity ze zemí, odkud olej pochází.

Použití Zlatého jojobového oleje v pečujícím kosmetickém rituálu

K odlíčení

Vmasírujte několik kapek oleje do pleti, následně mokrým a nahřátým ručníčkem či tamponkem jemně setřete nečistoty z pleti a užívejte si pocit čistoty.

Hloubkové čištění

Smíchejte pár kapek Zlatého jojobového oleje s lžičkou mycího Marockého jílu Rhassoul Purity Vision a s troškou vody. Směs naneste na pleť, nechte 10 minut působit a poté smyjte vlažnou vodou.

Péče a výživa pleti

Olej bříšky prstů jemně vklepejte do navlhčené pokožky. Zlatý jojobový olej pleť zregeneruje, harmonizuje a zabrání tak jejímu vysušování během dne i noci.

Péče o pokožku celého těla

Použijte jojobový olej na promazávání celého těla, na relaxační masáže nebo přidejte pár kapek do koupele. Vaše pokožka bude vyživená, zregenerovaná a jemně provoněná.

Pro krásné a silné vlasy

Naneste malé množství Bio jojobového zlatého oleje po umytí vlasů do ještě mokrých konečků, předejdete tak jejich lámání a vlasy budou vyživené. Vlasům můžete také dopřát zábal, během kterého necháte olej působit 10–20 minut po celé délce vlasů. Po zábalu vlasy umyjte jemným šampónem.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktů ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství!

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: 100% Fair Trade Bio Jojobový olej /
Chinensis (Jojoba) Seed Oil