Růžové máslo Purity Vision 20ml - bio máslo jako tělové máslo, vydatný ochranný krém či zjemňující balzám na rty - 8595572902293
Sdílej se svými přáteli

Růžové máslo bio Purity Vision 20ml

Skladem

Česko

8595572902293

Tělová másla Purity Vision

20 ml

99 Kč S DPH

ks

Růžové máslo Purity Vision 20 ml

Bio růžové máslo představuje omlazující péči pro suchou a zralou pleť, regenerující tělový a koupelový balzám.

Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Purity Vision představuje pleťová a tělová másla. Másla mají všestranná využití, například jako výživná tělová másla, vydatné ochranné krémy anebo zjemňující balzámy na rty.

Růžové máslo má všestranné využití – jako výživné tělové máslo, vydatný ochranný krém nebo zjemňující balzám na rty.

Macerace růže damašské v bambuckém másle

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně.

Láskyplné pohlazení Matky přírody v podobě unikátního tělového a pleťového másla. Je vyrobeno tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou poupátka z růže damašské na několik týdnů naložena do bambuckého másla. Do másla se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně. Dopřejte své pleti něžnou péči, odmění se vám svěžestí a zářivým vzhledem.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/•, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Linalool**

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu a esenciálního oleje

• certifikováno Fair for Life Fair Trade: 92,07 % z obsahu