Bio růžový olej Purity Vision 100ml - regenerující a vitalizující péče na suchou i zralou pleť - 8595572901999
Sdílej se svými přáteli

Růžový olej Purity Vision 100ml

Skladem

Česko

8595572901999

Pleťové oleje Purity Vision

100 ml

234 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio růžový olej Purity Vision 100 ml

Růžový olej představuje regenerující i vitalizující péči pro suchou a zralou pleť. Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Pleťové a tělové oleje Purity Vision mají všestranné využití – jako zklidňující tělové a pleťové oleje, jako příměs do koupele, na masáže anebo k aromaterapii.

Růže je nazývána královnou květin nejen pro svůj něžný půvab a nebesky krásnou vůni, ale také pro svoje kosmetické účinky. Připisují se jí regenerující a omlazující vlastnosti. Dopřejte si tedy královskou péči přímo od královny. Hýčkající péče královských lazebníků v podobě unikátního kosmetického oleje.

Bio růžový olej Purity Vision je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou poupátka růže damašské na několik týdnů naložena do za studena lisovaného bio slunečnicového, jojobového a arganového oleje. Do macerátu se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně neopakovatelné růžové vůně.

Macerace poupátka růže damašské

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se tak uvolní účinné látky z byliny včetně vůně.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Rosa Damascena Flower Extract, Rosa Damascena Flower, Tocopherol, Pelargonium Graveolens Oil, Geraniol**, Citronellol**

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu a esenciálního oleje