Sprchový gel Lavera bio divoká růže 200ml - šetrné tenzidy umožňují jemné čištění kůže, tělová péče Body SPA zbavuje stresu - 4021457615490
Sdílej se svými přáteli

Sprchový gel bio Divoká růže - 200ml

Produkt již není v nabídce

Německo

4021457615490

Přírodní sprchové gely Lavera

200 ml

Náhradní produkt

Bio
Lavera

Sprchový gel Wellness Feeling - 200ml

ibišek & divoká růže
138 Kč

Sprchový gel bio Divoká růže Lavera 200 ml

Lehká vůně rozkvetlých růží je pastvou pro všechny smysly. Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body Spa, otevře se vám cesta do pohádkové říše lahodných vůní!

Šetrné tenzidy na kokosové a cukrové bázi umožňují skutečně jemné čištění pokožky. Výtažky z pečujícího růžového oleje a stimulující myrty v kombinaci s rozkošnou vůní růžového esenciálního oleje přinášejí chvíle opravdového uvolnění a odpočinku.

Olej z divoké růže

Růžový olej je obzvláště bohatý na vitamin A, C a E, podporuje obnovu buněk a chrání pokožku před působením volných radikálů. Navíc má tonizující a protizánětlivý účinek a působí proti křečím.

V Německu má kultivování divokých růží a výroba růžového oleje více jak 1000 letou tradici. Růžový olej je jedním z nejhodnotnějších a také nejdražších olejů na světě. Získává se metodou parního destilování.

Na výrobu 1l růžového oleje je třeba 3-5000 kg růžových plátků, posbíraných za časných ranních hodin. V ranních hodinách je koncentrace cenných aromatických substancí nejvyšší – proto jsou květy sbírány právě časně zrána.

Mořská sůl Fleur de Sal

Obsažená mořská sůl Fleur de Sal pochází z Británie a je obzvláště jemná a bohatá na hořčík i vápník.

Mořská sůl a Fleur de Sal zjemňuje pleť a stimulují její metabolismus, čímž umožňují pokožce snadněji absorbovat ostatní pečující látky. Hořčík podporuje metabolismus buněk, vápník oživuje a posiluje pokožku.

Složení produktu

INCI: Water (Aqua), Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Betaine, Sea Salt (Maris Sal), Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Sodium PCA, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Alcohol*, Fragrance (Parfum)**, Citronellol**, Geraniol**, Linalool**, Limonene**, Citral**

* ingredience z certifikovaného ekologického zemědělství

** přírodní esenciální oleje