Sonett Citron a švýcarská borovice 145ml - tělový a masážní olej - 4007547772540
Sdílej se svými přáteli

Tělový masážní olej Citron/Švýcar. borovice 145ml

Skladem

Německo

4007547772540

Tělové masážní oleje Sonett

145 ml

499 Kč S DPH

ks

Tělový a masážní olej Citron - Švýcarská borovice Sonett 145 ml

Svěží, kořenitá vůně masážního oleje a je tvořena směsí éterických olejů ze sicilských bio citronů, jihotyrolského borovicového oleje a bio citronové trávy ze sociálního projektu ve Vietnamu. Citron a švýcarská borovice podporují v situacích, kdy je zapotřebí odvaha, vytrvalost a odolnost!

Pečující tělové a masážní oleje v nejvyšší kvalitě obsahují rytmizovaný výtažek ze jmelí, který aktivuje, harmonizuje a tvoří ochrannou vrstvu. Tělové a masážní oleje nemají veganské složení. Masážní oleje a tělová mléka z řady péče o tělo Mistelform se skládají z vybraných ingrediencí nejvyšší kvality. Tyto vzácné bio pěstované nebo volně sbírané suroviny pro éterické oleje dodávají tělovým mlékům a olejům zvláštní a nezaměnitelné aroma.

Sonett Mistelform - citlivé procesy, je kosmetická řada v jejímž složení dominuje jmelí, listy a bobulky jsou zpracovány a rytmizovány ve fluidním oscilátoru, díky čemuž je umocněno působení účinných složek – pomáhá navodit rovnováhu protikladů a člověka vyrovnat po duševní stránce. Citlivý proces zpracování jmelí vychází z antroposofické medicíny, která se opírá o učení rakouského duchovního vědce Dr. Rudolfa Steinera.

Použití masážního oleje Sonett

  • před nanesením na kůži olej dobře protřepejte, dokud emulze nedosáhne rovnoměrné krémové konzistence
  • snadno a rychle se vstřebává a zanechá vaši pokožku pěstěnou a příjemně hebkou

Složení produktu

INCI: Olea europaea fruit oil*, Viscum album leaf extract*, Viscum album kernel extract*, Alcohol denat.*, Lanolin, Parfum*: Citrus limon peel oil* (contains Limonene*, Linalool*), Cymbopogon flexuosus oil* (contains Citral*), Pinus cembra leaf oil* (contains Limonene*)

* certifikované ekologické zemědělství/ divoce rostoucí rostliny