Sonett Levandule a kadidlo 145ml - tělový a masážní olej - 4007547772243
Sdílej se svými přáteli

Tělový a masážní olej Levandule/Kadidlo - 145ml

Skladem

Německo

4007547772243

Tělové masážní oleje Sonett

145 ml

539 Kč S DPH

ks

Tělový a masážní olej Levandule - Kadidlo Sonett 145 ml

Vůně levandule a kadidla přináší uklidnění, odpočinek a soustředění na vnitřní JÁ. Bio levandulový olej z francouzské Haute Provence spolu s arabským kadidlovým olejem z certifikovaného ekologického zemědělství dodávají tomuto masážnímu oleji jeho harmonizující a uklidňující vůni.

Mistelform - citlivé procesy, je kosmetická řada v jejímž složení dominuje jmelí, listy a bobulky jsou zpracovány a rytmizovány ve fluidním oscilátoru, díky čemuž je umocněno působení účinných složek – pomáhá navodit rovnováhu protikladů a člověka vyrovnat po duševní stránce. Citlivý proces zpracování jmelí vychází z antroposofické medicíny, která se opírá o učení rakouského duchovního vědce Dr. Rudolfa Steinera.

Pečující tělové a masážní oleje v nejvyšší BIO kvalitě obsahují rytmizovaný výtažek ze jmelí, který aktivuje, harmonizuje a tvoří ochrannou vrstvu. Tělové a masážní oleje nemají veganské složení.

Masážní oleje a tělová mléka z řady péče o tělo Mistelform se skládají z vybraných ingrediencí nejvyšší kvality. Tyto vzácné bio pěstované nebo volně sbírané suroviny pro éterické oleje dodávají tělovým mlékům a olejům zvláštní a nezaměnitelné aroma.

Použití masážního oleje Sonett

  • snadno a rychle se vstřebává a zanechá vaši pokožku pěstěnou a příjemně hebkou
  • před nanesením na kůži olej dobře protřepejte, dokud emulze nedosáhne rovnoměrné krémové konzistence

Složení produktu

INCI: Olea europaea fruit oil*, Viscum album leaf extract*, Viscum album kernel extract*, Lanolin, Alcohol denat.*, Parfum*: Lavandula hybrida oil* (contains Linalool*), Boswellia serrata oil*

* certifikované ekologické zemědělství/ divoce rostoucí rostliny