Sonett Myrta a pomerančový květ 145ml - tělový a masážní olej - 4007547772441
Sdílej se svými přáteli

Tělový masážní olej Myrta/Pomerančový květ 145ml

Skladem

Německo

4007547772441

Tělové masážní oleje Sonett

145 ml

499 Kč S DPH

ks

Tělový a masážní olej Myrta - Pomerančový květ Sonett 145 ml

Vůně myrty a pomerančového květu aktivuje, povzbuzuje a dodá radost po únavném dni. Vzácný éterický olej z květů bio pomerančů, také známý jako neroli, dodává tomuto masážnímu oleji jemnou vůni. Bio olej z myrty se získává destilací páry z listů a květů stálezeleného keře myrty.

Pečující tělové a masážní oleje Sonett v nejvyšší bio kvalitě obsahují rytmizovaný výtažek ze jmelí, který aktivuje, harmonizuje a tvoří ochrannou vrstvu. Tělové masážní oleje veganské složení nemají.

Mistelform - citlivé procesy, je kosmetická řada v jejímž složení dominuje jmelí, listy a bobulky jsou zpracovány a rytmizovány ve fluidním oscilátoru, díky čemuž je umocněno působení účinných složek – pomáhá navodit rovnováhu protikladů a člověka vyrovnat po duševní stránce. Citlivý proces zpracování jmelí vychází z antroposofické medicíny, která se opírá o učení rakouského duchovního vědce Dr. Rudolfa Steinera.

Masážní oleje a tělová mléka z řady péče o tělo Mistelform se skládají z vybraných ingrediencí nejvyšší kvality. Tyto vzácné bio pěstované nebo volně sbírané suroviny pro éterické oleje dodávají tělovým mlékům a olejům zvláštní a nezaměnitelné aroma.

Použití masážního oleje Sonett

  • před nanesením na kůži olej dobře protřepejte, dokud emulze nedosáhne rovnoměrné krémové konzistence
  • snadno a rychle se vstřebává a zanechá vaši pokožku pěstěnou a příjemně hebkou

Složení produktu

INCI: Olea europaea fruit oil*, Viscum album leaf extract*, Viscum album kernel extract*, Lanolin, Alcohol denat.*, Parfum*: Myrtus communis oil (contains Limonene*, Linalool*), citrus aurantium ssp. amara flower oil* (contains Limonene*)

* certifikované ekologické zemědělství/ divoce rostoucí rostliny