Vanilkové máslo Purity Vision 20ml - hýčkající péče pro suchou a zralou pleť, tělový balzám, balzámy na rty - 8595572902309
Sdílej se svými přáteli

Vanilkové máslo bio Purity Vision 20ml

Skladem

Česko

8595572902309

Tělová másla Purity Vision

20 ml

99 Kč S DPH

ks

Vanilkové máslo Purity Vision 20 ml

Vanilkové máslo jako hýčkající péče pro suchou a zralou pleť, pěstící tělový či koupelový balzám. Sladké pečující políbení v podobě unikátního tělového a pleťového másla. Také v chladném zimním období je třeba dopřát pokožce vydatnější péči.

Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou vytvořila sama příroda. Purity Vision přináší pleťová a tělová másla. Macerovaná bambucká másla mají všestranné využití – jako výživná tělová másla, vydatné ochranné krémy nebo zjemňující balzámy na rty.

Macerace vanilky v bambuckém másle

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu.

Hřejivé vanilkové máslo je vyrobeno tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou pravé vanilkové lusky na několik týdnů naloženy do kvalitního bio bambuckého másla Fair Trade. Do másla se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně charakteristické sladké vůně. Pleť bude zářit štěstím a spokojeností.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/• , Vanilla Planifolia Fruit Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil

* z ekologického zemědělství

• certifikováno Fair for Life Fair Trade: 91,5 % z obsahu