Bio vanilkové máslo Purity Vision 120ml - péče pro suchou i zralou pleť, pěstící tělový a koupelový balzám - 8595572901753
Sdílej se svými přáteli

Vanilkové máslo Purity Vision 120ml

Skladem

Česko

8595572901753

Tělová másla Purity Vision

120 ml

399 Kč S DPH

ks

Bio vanilkové máslo Purity Vision 120 ml

Vanilkové máslo jako hýčkající péče pro suchou i zralou pleť, pěstící tělový a koupelový balzám. Sladké, pečující políbení v podobě unikátního pleťového a tělového másla.

Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Purity Vision představuje tělová a pleťová másla, jež mají všestranné využití – jako výživná tělová másla, vydatné ochranné krémy či zjemňující balzámy na rty.

V chladném zimním období je třeba dopřát pokožce vydatnější péči. Hřejivé vanilkové máslo je vyrobeno tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou pravé vanilkové lusky na několik týdnů naloženy do kvalitního bio bambuckého másla, do kterého se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně charakteristické sladké vůně. Dopřejte své pleti zářit štěstím a spokojeností.

Macerace vanilky v bambuckém másle

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se tak uvolní účinné látky z byliny včetně její vůně.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

Fair for Life

Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti. Purity Vision je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Butyrospermum Parkii Butter*/• , Vanilla Planifolia Fruit Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil

* z ekologického zemědělství

• certifikováno Fair for Life Fair Trade: 91,5 % z obsahu