Vanilkový olej Purity Vision 100ml - regenerující a vyživující péče pro suchou a zralou pleť - 8595572901975
Sdílej se svými přáteli

Vanilkový olej Purity Vision 100ml

Skladem

Česko

8595572901975

Tělové oleje Purity Vision

100 ml

284 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Bio vanilkový olej Purity Vision 100 ml

Vanilkový olej je vyroben tradiční metodou pozvolného macerování, při němž jsou pravé vanilkové lusky na několik týdnů naloženy do za studena lisovaného bio slunečnicového, jojobového a arganového oleje. Do macerátu se tak pozvolna uvolní účinné látky z byliny včetně charakteristické zklidňující vůně vanilky. Vanilkový olej představuje regenerující a vyživující péči pro suchou a zralou pleť.

Zklidňující vanilkový pleťový a tělový olej má všestranné využití, také jako příměs do koupele, na masáže či k aromaterapii. Sladké, pečující políbení v podobě unikátního kosmetického oleje Purity Vision. Nechte se hýčkat tou nejlepší péčí, kterou stvořila sama příroda. Vanilkový olej vás svou hřejivou silou ochrání před chladem zimního období.

Macerace vanilkového oleje

Macerace je typ extrakce, kdy se bylina naloží do oleje na delší dobu. Do oleje se tak uvolní účinné látky z byliny včetně její vanilkové vůně.

Certifikace, které zaručí tu nejvyšší kvalitu produktu ...

CPK Bio

Certifikovaná přírodní kosmetika - CPK je zkratkou tří slov. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. BIO znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. V Purity Vision chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.). V Purity Vision si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech.

Složení produktu

INCI: Helianthus Annuus Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Vanilla Planifolia Fruit, Tocopherol

* z ekologického zemědělství

** přirozená součást macerátu