Sdílej se svými přáteli

Weleda Dětský gel na zuby 50ml

Skladem

Švýcarsko

4001638081863

Dětské zubní pasty Weleda

50 ml

112 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Dětský gel na zuby Weleda 50 ml

Dětský zubní gel s měsíčkem jako přirozená prevence zubního kazu od prvního zoubku. Přírodní péče pro citlivé mléčné zoubky malých dětí.

Nepěnivý zubní gel předchází vzniku zubního kazu odstraněním zubního plaku pomocí přírodních čistících substancí. Výtažek z měsíčku lékařského v bio kvalitě s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky prospívá zdraví dásní i celé ústní dutiny. Dětem zubní gel Weleda opravdu chutná a díky tomu je snáze naučíte návyky správné ústní hygieny. Složení bez fluoridu je pro první zoubky ideální. Žádná ze složek produktu není při spolknutí škodlivá. Zubní gel je vhodný pro vegany.

Dopřejte prvním zoubkům dětí čistě přírodní péči. Dětský zubní gel se o zuby postará během celé doby jejich růstu a zajistí jim přirozenou ochranu proti tvorbě zubních kazů. Zatímco o zdravé dásně pečuje extrakt z přírodního měsíčku lékařského, oxid křemičitý zajišťuje důkladné čištění. Díky svěží chuti po fenyklu a mátě peprné se čištění zubů stane pro vaše děti oblíbeným rituálem. Gel neobsahuje fluorid ani žádné složky, které by při spolknutí mohly vyvolat potíže.

Neobsahuje fluorid, cukr ani umělá sladidla. Příjemnou chuť mu dodávají čistě přírodní éterické oleje. Certifikovaná přírodní zubní péče vyvinutá ve spolupráci se zubními lékaři. Také neobsahuje povrchově aktivní látky, syntetické konzervační látky, příchutě, barviva nebo suroviny získané z minerálních olejů!

Použití dětského zubního gelu s měsíčkem

  • nepěnivý zubní gel pro děti
  • s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky prospívá zdraví dásní i celé ústní dutiny
  • neobsahuje fluorid ani žádné složky, které by při spolknutí mohly vyvolat potíže
  • pravidelné čištění zubů ráno a večer dětským zubním gelem pomáhá bránit tvorbě plaku a chrání před zubním kazem

Složení produktu

INCI: Glycerin, Voda, Oxid křemičitý, Alginát sodný, Extrakt květů měsíčku lékařského, Mandlový olej, Eskulin, Aroma*, Limonen*

* z přírodních éterických olejů