Weleda Měsíčkový dětský šampón 200ml - mytí vlasů i sprchování těla - 4001638523127
Sdílej se svými přáteli

Weleda Měsíčkový dětský šampón 200ml

Skladem

Švýcarsko

4001638523127

Dětská kosmetika Weleda

200 ml

248 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Měsíčkový dětský šampón Weleda 200 ml

Měsíčkový dětský šampón je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Přípravek je obzvláště šetrný k očím, nezpůsobuje jejich pálení. Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Vhodný také pro dospělé s citlivou pokožkou!

Šetrná koupel i sprcha nejen pro vaše miminko, ale také pro přírodu. Přívětivý měsíček šetrně čistí jemnou dětskou pokožku i vlasy, aniž by zatěžoval vodní ekosystém. Protože večerní koupání má být legrace, nikoli povinnost.

Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy. Měsíčkový šampon na mytí od hlavy k patě, vhodný rovněž pro vegany.

Měsíček lékařský jako biodynamická lékárna

Měsíček je zahrádkáři oblíbená rostlina, která se velmi často objevuje v okrasných i léčivých zahradách.

Mycí emulze řadou prospěšných složek, kterým vévodí přírodní měsíček šetrně odstraňuje nečistoty přičemž zachovává pokožku jemnou a hebkou, vlasy se snadno rozčesávají a vůně děťátka zůstává nedotčená. Sladký mandlový olej brání vysušení a jemná pěna nepálí děti v očích. Již žádné slzy, jen čisté sladce vonící a šťastné děťátko.

V biodynamické lékárničce, na kterou se ve Weledě spoléháme, hraje měsíček lékařský klíčovou roli – spousta našich kosmetických produktů ani léčiv by bez cenného výtažku z měsíčku nemohla vzniknout.

Použití dětského měsíčkového šamponu Weleda

  • aplikujte ve vaně či sprše, napěňte a dobře opláchněte
  • vhodný také pro dospělé s citlivou pokožkou
  • po koupeli můžete pokožku hydratovat měsíčkovým pěstícím mlékem nebo dětským olejem

Složení produktu

INCI: Voda, Coco-glukosidy, Mandlový olej, Alkohol, Cocoyl glutamát disodný, Sezamový olej, Glycerin, Karagenan, Cocoyl glutamát sodný, extrakt květů Měsíčku lékařského, Xanthanová guma, Kyselina mléčná, Vonné látky*, Limonen*, Linalool*

* z přírodních éterických olejů