Weleda Sensitive dětský krém na opalování SPF 50 50ml - vysoce voděodolný, bez parfemace - 4001638500265
Sdílej se svými přáteli

Weleda Sensitive dětský krém na opalování SPF50 50ml

Skladem

Švýcarsko

4001638500265

Weleda na opalování

50 ml

280 Kč S DPH

ks

Varianty 0

Dětský krém na opalování SPF 50 Weleda Sensitive 50 ml

Vysoce voděodolný dětský krém na opalování SPF 50 je bez parfemace a vhodný pro citlivou pokožku. Poskytuje spolehlivou ochranu proti UVA a UVB paprskům ihned po aplikaci. Obsahuje pouze minerální UV filtry bez nanočástic. Minerální UV filtry s SPF faktorem 50 poskytují velmi vysokou ochranu před UVA i UVB zářením hned po nanesení!

Jemný dětský krém na opalování s výtažkem z bio protěže alpské poskytuje okamžitou ochranu citlivé pokožce miminek a dětí. Výtažek z protěže alpské působí jako antioxidant, chrání pokožku před poškozením UV zářením, chrání DNA, zmírňuje stárnutí kůže a tvorbu vrásek. Rostlinné oleje ze slunečnice a kokosu v bio kvalitě uchovávají pokožku hydratovanou a zlepšují její ochranu.

Opalovací krém poskytuje viditelnou ochranu formou lehkého bílého filmu, díky kterému máte jistotu, že je děťátko bezpečně chráněno proti UV záření na všech místech. Bílý efekt je přirozenou vlastností minerálních UV filtrů, které fungují na principu odrážení světla. Opalovací krém Weleda Sensitive je navíc vysoce voděodolný, což jistě potěší hlavně malé děti, které si rády hrají ve vodě. Díky složení bez obsahu nanočástic a parfemace je krém vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Přípravek je možné používat již od prvního dne narození, nicméně je třeba respektovat, že miminka a malé děti by neměly být vystavovány přímému slunci, měly by být chráněny oblečením a opalovacím přípravkem s vysokým faktorem ochrany.

Snášenlivost pokožky dermatologicky a klinicky testována, intenzivně hydratuje pokožku. Neobsahuje žádné syntetické konzervanty, barviva, parfemaci ani látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy.

Výhody dětského krému na opalování Weleda SPF 50

  • díky přírodnímu kokosovému oleji a bambuckému máslu dokonale vyživuje pokožku
  • SPF 50 poskytuje pokožce vysokou ochranu ihned po aplikaci, je voděodolný
  • intenzivně hydratuje pokožku, složení zahrnuje minerální UV filtry bez nanočástic
  • neparfemované složení je vhodné i pro velmi citlivou pokožku, dermatologicky a klinicky testováno

Použití opalovacího dětského krému Weleda Sensitive

Než vyrazíte ven na slunce, rozetřete dostatečné množství krému na tělo i obličej. Téměř hned se na kůži vytvoří bílý ochranný film, takže přesně uvidíte, zda je krém dobře nanesený. Během dne aplikaci průběžně opakujte, zejména po koupání, otírání se ručníkem nebo fyzické aktivitě, kdy se víc potíte. Nezapomínejte, že nadměrné vystavování slunci může způsobit poškození pokožky, a to i v případě použití opalovacích krémů. Snažte se děti chránit ještě oblečením s dlouhými rukávy a držet je ve stínu především během poledne, kdy je slunce ve své plné síle!

Pro odstranění písku a zbytků opalovacího mléka z jemné dětské pokožky je ideální neparfemovaný měsíčkový olej. K jeho rozetření vám postačí pouze ubrousek či kousek vaty.

Složení produktu

INCI: Voda, Kaprylové / Kaprinové triglyceridy, Oxid titaničitý (CI 77891), Slunečnicový olej, Glycerin, Kokosový olej, Alkohol, Kyselina polyhydroxystearová, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, nezmýdelnitelný podíl olivového oleje, Kyselina stearová, Oxid hlinitý (Alumina), Protěž alpská, Síran hořečnatý, Glyceryl kaprylát, hydrogenovaný řepkový olej