Růžová voda Záhir 100ml - přírodní pleťová voda, dárkové balení - 8594182620085
Sdílej se svými přáteli

Růžová voda dárkové balení - 100ml

Skladem

Maroko

8594182620085

Pleťová voda Záhir Cosmetics dárkové balení

100 ml

247 Kč S DPH

ks

Růžová voda Záhir 100 ml dárkové balení

Růžová voda, přírodní pleťová voda, vhodná jako podklad k jakémukoliv oleji či krému, a to u všech typů pleti. Usnadní jejich vstřebávání a sama o pleť pečuje. Je skvělá na dočištění pleti i jako tonikum či k fixaci make-upu. Díky ověřeným pěstícím vlastnostem růží si právem vysloužila čestné postavení v pečující kosmetice mnoha civilizací. Ocení ji také pleť přecitlivělá, zánětlivá a zralá. Výborná i po holení ke zklidnění podrážděných partií. Růžová voda neobsahuje parabeny ani silikony.

Jak použít růžovou vodu ?

  • po odlíčení použijte k dočištění pleti
  • naneste na pleť před použitím oleje pro jeho lepší vstřebání a hydrataci
  • jemnou mlhu růžové vody aplikujte z větší dálky na nalíčenou tvář jako fixátor make upu
  • skladujte při teplotě do 28°C, chraňte před přímým sluncem

Růžová voda Záhir Cosmetics

Univerzální kosmetický přípravek pro péči o pleť i pokožku celého těla. Čistě přírodní, bez zbytečných přidaných konzervantů či jiných látek. Růžová voda se od starověku používala jako luxusní tekutina pro péči o pokožku - zejména u zralejší a citlivé pleti se jí připisovaly až zázračné účinky. Zklidňující vlastnosti růže a její kouzelná vůně z ní dělají opravdu skvělý kosmetický přípravek.

Jemně pečuje a dodává pleti svěžest - ať už se rozhodnete pro použití při závěrečném odlíčení či tonizaci pleti nebo jen při osvěžení v parném dni. Výtečná pod jakýkoliv z olejů k lepšímu roztírání i hydrataci. Uklidní unavené oči a utiší rozpálenou či podrážděnou pleť. A pokud již svůj přípravek snů na pleť máte a měnit jej nehodláte, rozhodně doporučujeme vyzkoušet aplikaci růžové vody na čerstvě oholenou pokožku. Výrazně zmírní zarudnutí svými hojivými účinky!

Složení produktu

INCI: růžová voda (Aqua rosa damascena), pentylene glykol