PuroBIO Cosmetics - dekorativní kosmetika

Ekologická, mladá, krásná a dravá italská značka nikoli automobilu, ale přírodní dekorativní kosmetiky, to je PuroBIO Cosmetics. Vznikla teprve v roce 2014 z touhy vytvořit přírodní make up bez použití škodlivých látek a testování na zvířatech!

Složení produktů je navrženo tak, aby bylo co nejvíce ekologické. Dekorativní kosmetika PuroBIO se snaží vyrábět produkty maximálně přírodní a čisté, jak je to jen možné, aniž by se to projevilo na cenové dostupnosti jejich výrobků, kvalita za správnou cenu.

V současné době PuroBIO nabízí velmi pestrou paletu produktů dekorativní kosmetiky v široké škále odstínů. Jejich výrobky se hodí jak pro jemné denní líčení, tak i pro výraznější večerní líčení. Dekorativní kosmetika je vyrobena pouze z kvalitních surovin, kde je kladen důraz na organické ingredience, je certifikována NaTrue, Vegan OK a CCPB.

Nákupem kosmetiky puroBIO se vám tak do rukou dostanou mimořádně kvalitní a skvěle pigmentované produkty, se kterými je radost se líčit! Jejich složení je čistě přírodní, je plné sytých minerálních pigmentů a přírodních barviv i pečujících rostlinných olejů či másel. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné živočišné složky, díky čemuž jsou vhodné pro vegany.

Žádná položka